Podziękowania

Podziękowania


Nasza wyprawa mogła być możliwa dzięki wyrozumiałości, pomocy i wsparciu wielu osób i firm, dla których nasz pomysł nie był obojętny. Szczególne podziękowania chcemy przekazać dla następujących firm i osób.

1) Dziękujemy firmie AINA, która już po raz drugi pośredniczyła w załatwieniu dla nas wiz do Rosji, oferując nam jedną z wiz za darmo, w ramach współpracy. Dziękujemy Wam serdecznie, bowiem zmieniające się co roku procedury, nowe wymagania i dokumenty wizowe spędzają sen z oczu nie jednej osobie, a dzięki Wam, jedyne co musieliśmy zrobić, to wypełnić prosty wniosek wizowy, zrobić zdjęcie oraz przesłać paszporty. W celu załatwienia wszystkiego nie musieliśmy nawet kontaktować się z Wami osobiście. Pełen profesjonalizm Waszej firmy sprawia, że z czystym sumieniem polecimy Was wszystkim osobom, które potrzebują mieć 100% pewność otrzymania wizy. Na pewno do Was wrócimy, bowiem kolejne podróże już w naszych głowach.

2) Dziękujemy firmie LOJACK S.A, która udostępniła nam nadajnik, dzięki któremu mogliśmy prezentować na naszej stronie pozycję na żywo podczas naszej wyprawy. Firma LOJACK S.A. opłaciła również wymagane abonamenty i skonfigurowała wszystkie parametry. Podczas wyjazdu mogliśmy na własnej skórze przetestować proponowane przez Nich rozwiązania, o których nie mieliśmy pojęcia. Udostępnione urządzenie może nie tylko pokazywać bieżącą pozycję czy prędkość, ale rejestrować i przekazywać na żywo wszystkie parametry samochodu, jakie tylko uda się odczytać z komputera pokładowego. Mieliśmy także raport z każdego dnia o ilości przejechanych kilometrów, przebytych wysokościach czy kosztach przejazdów. Dziękujemy, że mogliśmy poznać Państwa urządzenia i nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy również chcieli z nich skorzystać, bowiem niezawodność i profesjonalizm obsługi z jakim się spotkaliśmy stawiamy sobie na pierwszym miejscu.

3) Dziękujemy firmie Tabasco Media Communications, za pośrednictwem której został nam udostępniony do testów box dachowy Thule Motion XT XL. Dziękujemy Panu Danielowi, że udało się wszystko skoordynować w czasie i że mogliśmy z niego skorzystać. Model ten dla nas sprawdził się idealnie i w najbliższej przyszłości planujemy zakup identycznego, bowiem zaproponowane rozwiązania dały nam pełną swobodę i radość z jego używania. Zaskoczył nas innowacyjny system montowania do belek dachowych, który nie wymaga żadnych narzędzi oraz jego rozmiary. Pomimo, że jest duży, nie spodziewaliśmy się, że aż tyle da się do niego zmieścić i gdyby nie ograniczenia wagowe, załadowalibyśmy jeszcze więcej.

4) Dziękujemy firmie WOLFZILLA, zajmującej się hodowlą owczarków niemieckich, dzięki której na naszym samochodzie pojawił się baner reklamowy naszej wyprawy wzbudzający niemałe zainteresowanie u spotykanych ludzi. Dostaliśmy również pomoc w przygotowaniu projektu graficznego, za co serdecznie dziękujemy. Przepraszamy, że informacja o Waszej pomocy, pojawiła się na naszej stronie tak późno.

5) Dziękujemy firmie SKALNIK, która po raz drugi wsparła nasz wyjazd, oferując nam specjalne ceny na sprzedawane przez siebie produkty. W tym roku zakupiliśmy u Was m.in.: linę dynamiczną, plecak wyprawowy oraz parę łapawic, nie licząc drobnych rzeczy typu czapka czy kartusze z gazem. Dziękujemy Wam i cieszymy się, że jesteście z nami.

6) Dziękujemy firmie StandartPlast za 50% zniżkę przy zakupie mat wygłuszający do naszego samochodu. Dzięki Wam 9000 kilometrów, które pokonaliśmy podczas naszego wyjazdu upłynęły w dużo większym komforcie niż wcześniej. Dziękujemy za profesjonalizm i wysoką jakoś oferowanych przez Was produktów.

7) Dziękujemy firmie MetoPlus, która po raz kolejny zapewniła nam osłonę metrologiczną. Dziękujemy Wam, za Wasze poświęcenie i czas w przygotowywaniu prognoz specjalnie dla nas.

8) Dziękujemy Ci Elu, że przez ponad miesiąc opiekowałaś się naszym mieszkaniem, podlewałaś nasze rośliny i karmiłaś ryby. Dziękujemy Ci za Twój czas i poświęcenie. Dziękujemy za wsparcie modlitewne.

9) Dziękujemy Wam Gosiu i Piotrze, za pożyczony czekan oraz za wsparcie modlitewne. Dziękujemy, że możemy zawsze na Was liczyć.

10) Dziękujemy Wam Rodzice, za Wasze każde dobre słowo i za Waszą modlitwę. Dziękujemy również za każdą pomoc materialną, której nam udzieliliście.